NOVOSTI

ODRŽANA JE 47. REGIONALNA DOMIJADA U OPATIJI

U Centru Gervais Opatija, 19. travnja 2024. godine, održana je 47. regionalna Domijada iz područja kulture na kojoj su sudjelovala 43 naša učenika. Naš je Učenički dom ostvario zapažene rezultate, a stručni i učenički žiri odlučili su da našim učenicima i njihovim mentorima dodijele sljedeće nagrade:

  1. MJESTO:
  • SCENSKI IZRAZ (predstava: „Radim pare na kanalu, a ne kopam“, ; imena izvođača: Josipa Mihelić, Tara Kosanović, Petra Maravić, Petra Miličević, Frane Španjol Macolić, Sara Sekuloski, Ivana Rudan i Frane Debelić; mentorica: Barbara Maras)
  • FOTOGRAFIJA (naziv rada:„PO(KRAJ) PUTA“, autorica: Laura Ivošević; mentorica: Olivia Vukić)
  • RUKOTVORINE (naziv rada: „KRAJNJI JE ROK(ovnik) ZA PRIRODU!“; autori: Elis Klanac, Toni Peteh; mentorice: Nikolina Pajnić i Vivijana Lovrinić)
  • FILMSKO STVARALAŠTVO (naziv rada: „Domaća zadaća“; autori: Marko Trtica, Petra Grgurić, Sarah Galović Bakota, Nikolina Salatović Jakobović, Ivana Rudan i Frane Debelić; mentorica: Antonija Mežnarić)
  1. MJESTO:
  • RECITACIJA („Lobotomija“, učenica: Petra Maravić; mentorica: Barbara Maras)
  • FOTOGRAFIJA („Noćni pejzaž“, učenik: Frane Debelić; mentorica: Olivia Vukić)
  • INSTALACIJA (naziv rada: „BCZ – ESCAPING MATRIX“; autori: Borna Ivanković, Dario Turk, Nik Štimac mentorice: Nikolina Pajnić i Vivijana Lovrinić)
  • INDUSTRIJSKI DIZAJN (naziv rada: „Forest lamp“; autori: Nera Habazin Pende. Christine Goetzmann; mentorica: Dijana Janković)
  1. MJESTO
  • SLIKARSTVO (naziv rada: „Izgubljena balerina““, autorica: Maja Miličević; mentorica: Dijana Janković)
  • INSTALACIJA (naziv rada: „Plodovi zemlje“; autori: David Blagdan, Lovro Grgurić, Juraj Badurina, Stipe Boban; mentor: Filip Polegubić)
  • RUKOTVORINE (naziv rada: „Fortuna“; autori: David Blagdan, Lovro Grgurić, Juraj Badurina, Niko Šurlina; mentor: Filip Polegubić

 

REZULTATI UČENIČKOG ŽIRIJA:

  1. MJESTO:
  • SCENSKI IZRAZ (predstava: „Radim pare na kanalu, a ne kopam“ ; imena izvođača: Josipa Mihelić, Tara Kosanović, Petra Maravić, Petra Miličević, Frane Španjol Macolić, Sara Sekuloski, Ivana Rudan i Frane Debelić; mentorica: Barbara Maras)
  • FOTOGRAFIJA („Noćni pejzaž“, učenik: Frane Debelić; mentorica: Olivia Vukić)
  • INSTALACIJA (naziv rada: „BCZ – ESCAPING MATRIX“; autori: Borna Ivanković, Dario Turk, Nik Štimac mentorice: Nikolina Pajnić i Vivijana Lovrinić)
  • RUKOTVORINE (naziv rada: „Fortuna“; autori: David Blagdan, Lovro Grgurić, Juraj Badurina, Niko Šurlina; mentor: Filip Polegubić)
  1. MJESTO:

- KERAMIKA (naziv rada: „Iz dubine duše““; autorica: Ivana Hrvatin; mentorice: Marina Vrđuka Beleš i Maja Dinić)

3. MJESTO:

- SKULPTURA (naziv rada: „Trnje“; autorica: Irra Šahinović; mentorice: Marina Vrđuka Beleš i Maja Dinić)

 

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo na sjajnim rezultatima!

Kontaktirajte nas

Pitajte što Vas zanima i odgovorit ćemo Vam u najkraćem mogućem roku.

KONTAKT INFORMACIJE